Green Magic OÜ


Ostukorv
Kogus:
Kokku:


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Mõistame taimede keelt! Omame ilumeelt!

Head Kliendid! 
Roosiistikute väljastamist alustame juunis! 


Palume tellimuste eest ette mitte tasuda! Tasumine tellimuse eest toimub alles pärast tellimuse kättesaamist!

Green Magic Oü sai alguse aastal 2009. Meie eesmärk on pakkuda meie klientidele kvaliteetset taimset paljundusmaterjali. Palju  pakutavast kasvatame me ise. Üritame rohkem ja rohkem pakkuda oma klientidele meie enda kasvatatud sibulaid, mugulaid, juurikaid ja taimi.  Kõike aga  me ei jõua ja puuduva impordime. Üha enam ja enam oleme pööranud oma pilgud väikekasvatajate poole. Üritame igal hooajal pakkuda Teile midagi erilist ja põnevat.
Muudame üheskoos meie kodud ja kodumaa aiad värviliseks ja rõõmsaks!

Meil on kaks olulist hooaega:


Kevadhooaeg
Kevadhooaega puudutavad otsused ja valikud teeme meie  juba enne jõule. Sordivalik uuendatakse enamasti detsembris- jaanuaris. Teie tellimusi hakkame kevadkaubale täitma nende saabumise järjekorras alates maist  kuni juunini. Kevadine sordivalik  jääb meie e-poodi üles ette-tellimiseks juba uueks kevadhooajaks. Mida varem Teie  kauba tellite seda kindlam on ,et ka meie oskame tellimusi tehes arvestada õigete kogustega. Loomulikult ei pruugi uuel hooajal olla pakkumisel kõiki  eelmisel hooajal pakkumisel olnud  sorte.

Sügishooaeg
sügishooaeg  algab meie jaoks enne jaanipäeva. Just  siis kui Teie mõnusalt end lõkke ääres soojendate mõtleme meie juba tulpidele, nartsissidele ja kõigile neile  tegelastele,kes tuleb mulda saada just sügisel.  Sügisene sordivalik uuendatakse enamasti juulis-augustis. Teie tellimusi hakkame täitma nende saabumise järjekorras septembrist alates  kuni kauppa jätkub Sügisesi sibulaid võite julgelt mulda panna kuni mullapinna püsiva külmumiseni. Sordivalik jääb e-poodi ülesse varajaseks ette-tellimiseks kogu aastaks.Jälle ikkagi selleks,et  teaksime Teie soovidega arvestada.

Haljastusteenused
Green Magic Oü omab häid ja tarkasid spetsialiste kes aitavad Teil teostada nii sise kui välishaljastust. Pakume taimede istutamise täisteenust alates sellest, et tellime Teid huvitavad istikud. Vajadusel muretseme ka potid ja kõik muu. Soovi korral kuulub teenuse juurde regulaarne hooldus, taimede vajadusel väljavahetamine, väetamine, kastmine, puhastamine pügamine, jne. Hoiame loodud ilu esinduslikuna!  Istutame Teie rõõmuks ja Teiega koostöös! Teeme taimeseadeid nii koju, asutustesse, terassile, rõdule, täpselt sinna kuhu vaja on. Meie spetsialistidel on rohkem kui 10 aastane töökogemus. Üheskoos Teiega loome ilu, mis poeb hinge ja  südamesse! Lisainfo  saamiseks  saadke meile kiri oma küsimuste, soovide, ideedega  info@greenmagic.ee
Kuulame Teie soovid ära, pakume oma lahenduse ja teeme hinnapakkumise.
Teie soovid loovad  meis inspiratsiooni!

Kas pean kauba eest tasuma ette?
Tellimuse eest tasumine toimub alles pärast kauba kättesaamist!  Erandiks on ette-tellimisel olevad  LED taimelambid. Nende puhul  saadame Teile ettemaksuarve. Soovitud kauba tellime Teile kohe pärast arve tasumist.
Muude  laos olevate toodete puhul saadab pood Teile koheselt arve. 
Kui pikk on tarneaeg? 
Kevadised lillesibulaid hakkame väljastama kohe kui kaup meieni jõuab enamasti aprillis. Hooajal (väga kiirel ajal) täidame tellimused  nii kiirelt kui võimalik nende saabumise järjekorras. 
NB! See et toodet saab tellida ei tähenda, et toode on juba laos olemas!  Hooaja kaubad jõuavad lattu ikka vastaval hooajal. Näiteks ei ole meil kevadsibulaid laos sügishooajal ja vastupidi. See ei tähenda aga ,et te ei saaks esitada varakult tellimust kevadsibulatele näiteks sügishooajal.


Maksimaalne tarnaeg sõltuvalt tootest on kuni 1 kuu!
Lillesibulad ja istikud väljastame siis, kui on õige aeg nende  istutamiseks!  
Tellimused täidetakse maksimaalse kiirusega nende saabumise järjekorras, kui kõik tellimuses olevad tooted on  laos.